akavitalkeren@gmail.com

השארת הודעה מהירה

חוג קראטה

אומנויות לחימה מסוג קרטה הפכו זה מכבר לשם דבר לתרבות ערכית הוליסטית בפני עצמה שמכבדת מאוד הן את היריב והן את העוסקים בכך. חוג קרטה, אם כך, הוא חוג שבו תוכלו ללמוד הרבה יותר מאשר רק הקאטות השונות. קאטות הן סדרות התנועות שיש לבצע במסגרת אומנות לחימה ויש ללמוד זאת בצורה מסודרת גם מבפנים וגם מבחוץ. כלומר, גם ללמוד את היסודות הנפשיים והפנימיים של קרטה וגם את הפן הפיזי והלחמתי שלו. קרטה הומצא ביפן יחד עם עוד שיטות לחימה שונות ורבות שנפוצו מאז ברחבי העולם. גם בישראל מוצאים שקרטה עדיין רלוונטי לחיינו משום שהוא סוג של אומנות לחימה שמתאימה להגנה עצמית במציאות שבה יש כל כך הרבה איומים פיזיים אישיים וביטחוניים. בדרך שבה לומדים חוג קרטה בבית המדרש לאומנויות לחימה תמצאו הרבה יותר מטכניקות להתמודדות עם איומים.

שיטות לחימה לכל הגילאים

כל הגילאים יוכלו למצאו בחוג זה את מה שהם מחפשים. חוג קרטה אמנם דורש יכולת פיזית אבל ניתן להגיע אליה גם בגיל צעיר מאוד וגם בגיל מבוגר מאוד. כל מה שנחוץ הוא רצון להתמיד ולבוא נחושים ללמוד ולתרגל את הטכניקות הנהדרות של קרטה לכל גיל. אם האומנות הזאת שרדה כל השנים האלה מאז שהומצאה ביפן, השתכללה ומצא הדרכה גם לעולם המודרני של היום מבלי לאבד מהחן המסורתי והתרבותי שלה, זה אומר שיש בה הרבה יותר מאשר רק סדרות של מכות מרשימות שמצטלמות טוב. אתם תוכלו לשפר לא רק את הכושר הגופני שלכם כי אם גם את יכולת הקשב הפנימי ואת הריכוז שלכם, כמו גם את המשמעת העצמית שלכם בכל דבר שעומד לפניכם בחיים. קרטה הוא ענף שלוקח אתכם למקום של מימוש פוטנציאל אישי הוליסטי לחלוטין, ולא רק גופני.

יתרונותיו חוג קראטה

בניגוד למבחר הרחב והמגוון שקיים כיום, לפני מספר לא רב של שנים חוג קראטה היה בין חוגי הספורט והכושר הבודדים הקיימים עבור ילדים ונוער. מלבד אימוני כדורגל וכדורסל, כמעט בכל מרכז ספורט, מתנ"ס או מועדון פרטי, היה אפשר למצוא שיעורי קראטה או ג'ודו. היום, מגוון החוגים לילדים ולנוער הוא כמעט אינסופי וכולל סוגים שונים של אומנויות לחימה כמו אומנויות לחימה משולבות, איגרוף תאילנדי וג'יו ג'יטסו. המדרשה לאומנויות הלחימה ואימון מבצעי בנהריה המספקת את שירותיה לתושבי הצפון, בחרה להתמקד בחוגים של אומנויות לחימה, ולכן מציעה שיעורי קראטה, ג'ודו, קרב מגע, אגרוף תאילנדי ועוד.

 

חוג קראטה או חוגים אחרים?

סוגי חוגים שונים מתאימים לסוגי ילדים – או מבוגרים – שונים, לכל אחד ישנה פעילות פנאי שונה בה הוא מעדיף לעסוק. חוג קראטה, למשל, או חוגי ספורט אחרים כמו שחייה, כדורגל וכדורסל, יתאימו במיוחד לילדים פעילים ואנרגטיים שאוהבים לעסוק בספורט, בעוד שחוג כמו טיסנאות או חוג שחמט יתאים לילדים המעדיפים עיסוק בתחום הטכני והבניה, או חוג המאפשר פיתוח חשיבה, תכנון, אסטרטגיות פעולה, פתרון בעיות וכדומה. בעבר הלא רחוק, קראטה היה תחום כמעט בלעדי לבנים ולנערים, כמובן שניתן היה למצוא כמה בנות או נערות אך הן היו מיעוט. היום לעומת זאת, ישנה פתיחות רבה יותר בנושאים מגדריים ולכן ניתן למצוא מספר כמעט זהה של בנים ובנות, נערים ונערות, נשים וגברים, אשר בוחרים בענף ספורט זה ובסגנונות דומים לו.

 

התאמת המדריך הנכון למתאמן

המרכיב החשוב ביותר בכל חוג קראטה, כמו בכל שאר מגוון חוגי הספורט והכושר שיש לארץ להציע, הוא הדינמיקה והקשר האישי שנוצר בין המתאמן למדריך. צוות המדרשה לאומנויות הלחימה ואימון מבצעי הוא בעל מוניטין של מעל 30 שנים בתחום אומנויות הלחימה והוא שם דגש משמעותי ומהותי על צורת ההתייחסות למתאמנים, בעיקר לילדים אשר נרשמים לחוגים. ילדים צריכים להרגיש שפונים אליהם בגובה העיניים, שמדברים איתם בשפה שלהם, שלא מתנשאים עליהם ולא מקטינים אותם למרות שהם צעירים. פרט ליתרונות הגופניים והנפשיים, עקרונות המדרשה, בנוסף לעקרונות השונים של אומנויות הלחימה, מעניקים מקום של כבוד לערכים ולמסורת היהודית. 

חוג קראטה לילדים

  יש לכם שאלות?

  השאירו פרטים ונחזור אליכם

  מידע נוסף בנושא

  חוג קראטה לילדים

   אם נדמה לכם שהילדים מחפשים חוג חדש השנה ואם אתם רוצים לשלוח אותם למקום שבו הם באמת ילמדו, יצמחו ויגדלו, חוג קראטה לילדים זו אופציה שכדאי לשקול בחיוב. אם חשבתם לרגע שמדובר רק על שיטת לחימה כדאי שתדעו שהחוג הזה יעניק לילדים שלכם הרבה מעבר לכך, אז למה שלא תפנו עוד היום אל המרכז המנוהל על ידי עם המאמן הראשי אביטל קרן שייסד את השיטה הבינלאומית – אומנות לחימה משולבת יהודית מסורתית

   כיצד חוג קראטה לילדים יתרום לכל ילד וילדה?

   האמת היא שאופציה כמו חוג קראטה לילדים יכולה להיות מוצלחת במיוחד בעיקר בגלל המישורים הרבים שבהם חוג כזה יוכל לתרום לכל הילדים:

  • הביטחון העצמי – מדהים לראות כיצד ילדים שאינם מרגישים ביטחון עצמי בתחילת החוג מסיימים אותו אחרת לגמרי, שכן הקראטה, בין היתר, מסייע לפיתוח הביטחון העצמי.
  • הגנה עצמית – קראטה הינו חוג שמאפשר לילדים להרגיש יותר בטוחים, בין היתר, פשוט כי הם יכולים להגן על עצמם טוב יותר בסיטואציות חריגות.
  • כבוד הדדי – אם יש דבר חשוב בקראטה, שבא לידי ביטוי גם בחוג, הוא הכבוד ההדדי אותו רוכשים היריבים זה לזה. ההבנה הזאת והפנמת העניין מלווה את הילדים בכל תחומי החיים, מה שהופך אותם לאנשים נעימים יותר בחברה.
  • משמעת עצמית – עד היום היה נדמה לכם שהילדים לא יודעים בכלל מה זו משמעת עצמית? אם כך, בוודאי תשמחו לראות עד כמה חוג הקראטה ישנה את העניין לטובה.

   חוג קראטה לומדים במקום מתקדם

   אין ויכוח על כך שקיימים אינספור מקומות שבהם יש חוגי קראטה שמיועדים, בין היתר, לילדים, אך בשום מקום הילדים שלכם לא יקבלו את כל הטוב שמחכה אצלנו. התקשרו עוד היום למספר:

  054-6616299 ותוכלו לקבל פרטים נוספים אודות החוג, המאמנים ועוד חוגים נוספים שמתקיימים במרכז שלנו. מדהים לראות כיצד התמדה היא כבר לא מילה גסה עבור ילד שלוקח חלק בחוג קראטה וכיצד הפעילות הגופנית הופכת להיות חלק בלתי נפרד מחייו של הילד. הקנו לילדים שלכם את הערכים הללו בעודם צעירים ותראו שתודו על כך גם בעוד שנים רבות.

   

   

  חוג קראטה בצפון

  רבים מאיתנו זוכרים את עצמם כילדים בוחרים ללכת אל חוג קראטה. ישנו משהו מאוד מאתגר, מעניין ומושך דווקא בחוג זה. החליפות הלבנות, החגורות המתחלפות והאפשרות להוציא את הכוחות הפנימיים הקיימים בנו החוצה מבלי באמת לפגוע באיש מושכים רבים מאיתנו. קראטה היה חוג אומנויות הלחימה הנפוץ ביותר בשנים ההן. למרות שהשוק התרחב והתפתח, ילדים רבים עדיין בוחרים באופציה זאת. חוגי קראטה וחוגי אומנויות לחימה אחרים תמצאו אצל אביטל קרן, מאמן מקצועי ומוסמך לאומנויות לחימה.

   

  מדוע דווקא חוג קראטה

  מאז ומתמיד חוגי קראטה נתפסו כמספקים מענה פיזי, אך גם כבונים את אופיו של הילד. יש לכך מספר סיבות:

  1. התמודדות עם עבודה קבוצתית – פעמים רבות ילדים מגיעים לחוג ומכירים ילדים חדשים אשר אין ביניהם כלל חיבור. דווקא במקום זה עליהם ללמוד כיצד להסתדר גם במקומות בהם הם מרגישים פחות נוח.
  2. עבודה בתנאי לחץ – בקראטה ישנם מבחנים שלאחריהם ניתן לעבור לחגורה הבאה. מבחנים אלו מלחיצים מצד אחד ומאוד חשובים מצד שני, מה שמחייב את הילדים ללמוד כיצד לפעול בצורה הנכונה יותר גם בסיטואציה מלחיצה על מנת להשיג את מטרתם.
  3. התמדה – בחוגי קראטה הילד לומד כי על ידי התמדה. על ידי זה שהוא אינו מוותר לעצמו, הוא יצליח להגיע אל התוצאה הרצויה. התמדה אינה נמדדת כשקל אלא דווקא כשקשה.
  4. קבלת סמכות – בקראטה למאמן ישנו תפקיד משמעותי ביותר. הוא היחידי אשר יש לו את הסמכות בחדר להחליט על מהלך העניינים. ילדים מגיל צעיר לומדים לקבל את הסמכות – או שלא יוכלו להמשיך ולהתאמן.

   

  בחירת חוג קראטה

  ניתן למצוא חוגי קראטה בכל מתנ"ס או קמפוס אליו תפנו, אך על מנת לספק לילדיכם את החוויה האיכותית ביותר – חשוב שתבחרו שמאמן מוסמך בעל ניסיון בתחום. אביטל קרן, בעל ניסיון של שלושים שנים בתחום אומנויות הלחימה, יעזור לילדיכם לממש את מלוא הפוטנציאל שלו בתחום הקראטה ולהוביל אותו בבטחה אל המקום המדויק והנכון ביותר עבורו. בעזרת שיטה ייחודית ובעזרתה של גישה אנושית, חמה ונעימה, כל אחד יוכל למצוא את מקומו בסטודיו – בין אם מדובר בילדים קטנים ובין אם מדובר במבוגרים אשר מחפשים דרך נוספת להעשיר את עצמם.

  השאירו לנו את הפרטים הבאים

  מבטיחים לחזור בהקדם:

   קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני
   Open chat
   1
   Scan the code
   🙋‍♂️מוזמנים להצטרף להצלחה שלנו🥇 ולהיות חלק ממשפחת הלוחמים היוקרתי של המדרשה לאומנויות הלחימה ואימון מבצעי 🥋🤼‍♂️🥊🇮🇱

   לחץ על הקישור 👇