akavitalkeren@gmail.com

השארת הודעה מהירה

לימודי קראטה

קראטה הוא מקצוע וענף אהוב שעומד כבר שנים רבות בראש הענפים הפופולריים והאהובים ביותר בתחום אומנויות הלחימה, ולא בכדי. הוא מדויק מאוד, יפה מאוד לעין והוא רכש לו מעריצים ואוהדים רבים לא רק בגלל היכולות הגופניות המשופרות והטכניקות שבהן עושים שימוש, כי אם גם בגלל שיפור היכולות המנטליות של מי שמתאמן בו. לימודי קרטה מתאימים לכל גיל ולכל מי שרוצה לשפר את מצבו הבריאותי, הגמישות שלו, היציבה והקואורדינציה, התנועתיות והתפיסה המרחבית. כמו כן, לימודי קרטה מעולים לכל מי שרוצה לשפר את יכולת הריכוז וההקשבה שלו לעצמו וליריב, כך שזה מסייע לכם גם בתחומים שונים מאשר על המזרן או בזמן קרב כלשהו בחיים. קרטה הוא דרך נהדרת לסגל לעצמכם משמעת עצמית ויכולת שיפור של הפוטנציאל שלכם בכל תחום שהוא. כך, תלמדו אומנות לחימה עתיקה שהיא הרבה יותר מכך.

קראטה לכל גיל

כל גיל יכול להיות הגיל המצוין ללמוד קרטה, אם כי ברור שעדיף להתחיל בגיל צעיר. כך, לימודי קרטה יאמנו את הגוף ויסגלו אותו למשמעת האימונים וההתמדה שבשמירה על אורח חיים בכושר עם תזונה בריאה ובחירות נבונות יותר בכלל. בבית המדרש לאומנויות לחימה יכולים ללמד בכל גיל ומזמינים אתכם ללמוד קרטה להנאתכם, או כדי להתקדם בענף זה גם לתחרויות בינלאומיות ולדרגות אמן קרטה מתקדמות מאוד. הכל תלוי ביכולת שלכם ובמידת ההשקעה שלכם באימונים הגופניים. לילדים קרטה נותן הרבה יותר מאשר שיטה להוציא מרץ וללמוד להרביץ נכון. זה נותן להם המון ביטחון עצמי שיוכלו להגן על עצמם בשעת הצורך, וזה משפר כך את הדימוי העצמי שלהם ובכך מכין אותם טוב יותר לחיים ולמטלות שעומדות בפניהם. זוהי הדרך הנהדרת ביותר להכין ילדים לכך, על ידי לימוד אומנות לחימה עתיקה כמו קרטה.

אודות לימודי קראטה

באיזור אוקינוואה שביפן נוצרה אומנות לחימה שכיום היא פופולרית ומוכרת בכל העולם, ניתן להתחקות אחר הסגנונות מהם התפתח הקראטה עד למאה ה-13, אך אומנות לחימה זו נחשבת מודרנית יותר שכן היא הופיעה במהלך המאה ה-19 בערך. לימודי קראטה הפכו מבוקשים יותר בעשורים האחרונים מבחינת העושר שהם מספקים והערכים שהם מקנים לילדים ולמבוגרים כאחד, כמו גם בגלל שהינם אימוני כושר נהדרים. המדרשה לאומנויות הלחימה ואימון מבצעי בנהריה, מציעה מבחר חוגי אומנויות לחימה, כולל אומנויות לחימה משולבות, איגרוף תאילנדי וכמובן, שיעורי קראטה, לכל המעוניינים.

 

לימודי קראטה כדרך חיים

לימודי קראטה הם יותר מרק אימון כושר או דרך להגנה עצמית, אלא הם נחשבים לדרך חיים לכל דבר. לקראטה עשרים עקרונות מנחים אשר נלמדים יחד עם טכניקת התנועות, ההכאה, ההגנה וכדומה. ביניהם ניתן לזהות עקרונות חשובים כמו "ראשית דע את עצמך ואז דע את האחר" או "אל תשכח כי הקראטה-דו מתחיל ומסתיים עם קידה" ועוד. עקרונות אלו נועדו להפוך את לוחמי הקראטה לאנשים טובים יותר, רוחניים יותר ובעלי שליטה עצמית גבוהה כמטרה עליונה מלבד האימון הגופני עצמו.

 

היתרונות של הקראטה

בבסיס הקראטה עומדים עקרונות חשובים והכרחיים כמו אדיבות, נימוס וכבוד, הנועדו להפוך את לוחמי הקראטה לאנשים טובים יותר בראש ובראשונה. בנוסף, לימודי קראטה בייחוד אצל ילדים, תורמים רבות להתפתחותם האישית. סוג זה של ספורט מקנה ערכים של התמדה, נחישות ודבקות במטרה. הוא מאפשר התרוממות לאחר כישלון או נפילה, הוא מקנה ביטחון עצמי, פיתוח חשיבה וריכוז ועוד. אליהם מתווספים כמובן פיתוח היכולות הגופניות, חיזוק שרירי הליבה, פיתוח סיבולת לב ריאה, יציבות ושמירה על שיווי משקל. ילדים ומבוגרים כאחד, בני כל הגילאים, יכולים להתאהב בלימודי הקראטה, או באימוני אומנויות לחימה אחרות. מגוון החוגים, השיעורים והמדריכים, יכול להתאים לכולם, לקטנים ולגדולים. המדרשה לאומנויות הלחימה ואימון מבצעי משלבת לימוד ותרגול מגוון שיטות של אומנויות לחימה, לצד הקניית ערכי היהדות. בין השיעורים והחוגים תוכלו למצוא גם אימוני ג'ודו, אומנויות לחימה משולבות, ג'יו גיטסו ואף אגרוף תאילנד.

 

לימודי קראטה מאתגרים

  יש לכם שאלות?

  השאירו פרטים ונחזור אליכם

  מידע נוסף בנושא

  לימודי קראטה בצפון

  לימודי קראטה מביאים עימם יתרונות רבים. לא לחינם היה זה התחום השולט בארץ מבחינת אומנויות לחימה במשך שנים רבות. ההתקדמות ההדרגתית, הציפייה והלמידה להתמודד גם עם הכישלון הפכו את לימודי הקראטה לתחום, אשר ילדים רבים בחרו להשקיע בו את מלוא מרצם וזמנם. חלק מהילדים הללו הפכו אך למבוגרים שהמשיכו להקדיש זמן ולמצוא עניין בתחום. גם היום ניתן למצוא לימוד קראטה במגוון רחב של מקומות, ביניהם אצל המאמן אביטל קרן אשר ישמח לתת לכם מענה לכל שאלה שלכם בנוגע לתחום.

   

  ההבדל בין לימודי קראטה ללימוד ג'ודו

  גם ג'ודו וגם קראטה הן אומנויות לחימה אשר הגיעו אלינו כל הדרך מיפן. שניהם נחשבים אומנויות לחימה ולשניהם ישנו ייצוג במשחקים האולימפיים, ובכל זאת ישנו הבדל ביניהם בעיקר במאפיינים שלהם:

  • ג'ודו נחשב לאומנות לחימה רכה כיוון שהוא עוסק רבות בתמרון היריב ופחות בתקיפה שלו. זאת, לעומת קראטה אשר נחשב לאומנות לחימה קשה כיוון שהוא מאפשר מכות ממשיות בגופו של היריב. מתאמן ג'ודו יעסוק בהפלתו של היריב אל הרצפה, לעומת מתאמן קראטה אשר יתאמץ לפגוע ביריבו.
  • קראטה הוא אומנות לחימה תוקפנית יותר. מטרתה לפגוע על מנת להגן. לעומת זאת, ג'ודו הוא אומנות לחימה הגנתית אשר מטרתה בעיקר להדוף את היריב ולמנוע פגיעה שלך עצמך.
  • ג'ודו דורש פחות כוח פיזי ויותר מיומנויות כגון גמישות, זריזות, תיאום יד עין לעומת קראטה אשר דורש כוח פיזי מתפרץ.
  • הנקודות אותן מרוויחים במשחקי קראטה הן על ידי בעיטות או חבטות ביריב, לעומת ג'ודו בהן הנקודות נצברות על ידי אחיזה והטלה של היריב אל הרצפה.

  בחירת חוג קראטה

  הורים רבים בוחרים בחוג קראטה על פני חוג ג'ודו, כיוון שמעבר לעובדה שהילד רוכש דרך להגן על עצמו – הוא גם פורק אנרגיות רבות במהלך החוג. עובדה זו מאפשרת לו להמשיך את היום באופן רגוע יותר. בנוסף, ישנם כישורים רבים אשר חוג קראטה מאפשר לרכוש כמו כישורים חברתיים, קבלת סמכות ועוד. חיפוש אחר חוג קראטה איכותי משמעו חיפוש אחר מדריך איכותי. בואו להכיר את המרכז של אביטל קרן, אשר בעזרת שיטה ייחודית מאפשר לכל ילד להגיע אל מלוא מימוש הפוטנציאל שלו.

  לימודי קראטה לילדים

  מרגישים שבן שלכם חסר ביטחון עצמי? הייתם רוצים ללמד את הבת שלכם את חשיבותה של ההתמדה או לגרום לכך שהיא תרגיש בטוחה בכל סיטואציה? לימודי קראטה לילדים זו התשובה. קראטה זו אומנות לחימה מוכרת, אהובה וזה גם ענף ספורט שבישראל מושקעים בו כספים רבים, שכן לא בכדי יש לנו ספורטאים שכזו במדליות אולימפיות בענף הזה. תוהים איפה כדאי לילדים ללמוד קראטה? אנחנו בבית המדרש הגבוה לאומנויות הלחימה זו הכתובת הנכונה.

  לימודי קראטה לילדים – הרבה מעבר לחוג רגיל

  כל הורה יוכל להעיד על כך שלא חסרים חוגים שאליהם ניתן יהיה לשלוח ילדים בכל גיל, וחלק מהחוגים הללו יכולים להיות מהנים ביותר. עם זאת, אם גם אתם שייכים להורים שמחפשים את הלימודים שלא רק יגרמו לילדים הנאה אלא גם באמת יתרמו בצורה משמעותית להמשך חייהם: לימודי קראטה לילדים זו אפשרות שכדאי להכיר מקרוב. לימודים כאלה תורמים למשתתפים בהם ברבדים שונים, כמו לדוגמא:

  • יכולת העמידה של הילד בלחצים פיזיים טובה יותר
  • יכולת העמידה בלחצים נפשיים משתפרת במהלך הלימודים
  • הילדים מבינים את משמעות המילה התמדה והופכים אותה לדרך חיים
  • הביטחון העצמי של הילדים משתפר בצורה משמעותית ביותר

  זה לא משנה אם בעתיד הילדים יבחרו להעמיק את לימודי הקראטה או לא, שכן גם השלב הראשוני והבסיס יכולים לתת לילד את היכולת להגן על עצמו ולשפר את ביטחונו העצמי. 

   לימודי קראטה ברמה גבוהה ומקצועית

   ישנם לא מעט מקומות שבהם הילדים שלכם יוכלו ללמוד קראטה באזורים שונים בישראל, אך אם אתם כבר שולחים אותם ללימודים כאלה, למה להתפשר על פחות מהטוב ביותר? אנחנו בבית המדרש הגבוה לאומנויות הלחימה נעשה הכול כדי שהילדים שלכם ייהנו מהלימודים ויקבלו את הכלים הנחוצים. זקוקים למידע נוסף? רוצים לבוא ולהתרשם מהמקום שלנו? צרו עמנו קשר עוד היום במספר: 054-6616299 והצטרפו גם אתם למשפחת אומנויות הלחימה שלנו. לימודי הקראטה מתקיימים במתקנים חדישים ומתוחזקים היטב והאימונים עצמם מועברים על ידי מאמנים מקצועיים ומנוסים, כך שאצלנו הילדים שלכם בידיים טובות ומקצועיות ביותר.

  השאירו לנו את הפרטים הבאים

  מבטיחים לחזור בהקדם:

   קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני
   Open chat
   1
   Scan the code
   🙋‍♂️מוזמנים להצטרף להצלחה שלנו🥇 ולהיות חלק ממשפחת הלוחמים היוקרתי של המדרשה לאומנויות הלחימה ואימון מבצעי 🥋🤼‍♂️🥊🇮🇱

   לחץ על הקישור 👇