akavitalkeren@gmail.com

השארת הודעה מהירה

קרב מגע נהריה

לאחר שלמדו כל כך הרבה אומנויות לחימה מסורתיות מהמזרח הרחוק, ברור היה שיגיע תורם של הישראלים להמציא שיטת לחימה. קרב מגע נהריה הוא שיטת לחימה שהמציאו בישראל והיא מתאימה גם לאופי הישראלי וגם לדרישות המקוריות של מי שהמציאו ופיתחו אותה כך שהיא משתלבת מצוין במציאות חיינו. לומדים בה טכניקות מהירות ויעילות להכרעת היריב בכל מקום, כשהרחוב הוא זירת הקרב וההתמודדות העיקרית של המתאמן. החיים ברחוב ולא רק בשדה הקרב הם המקום שבו משתמשים בשיטה זו, גם אם במקור היא פותחה למען החיילים הנאלצים להגן על עצמם בקרב פנים אל פנים לעתים. קרב מגע הפכה לשיטת הגנה עצמית פופולרית בכל העולם כשגם צבאות אחרים מאמצים אותה, ופה היא מצוינת גם למי שרוצה ללמוד טכניקות יעילות להגנה עצמית בכל מצב. כמו כל שיטת לחימה שהיא, היא מבוססת על אומנויות לחימה נוספות ושואבת מהן ולכן חלק מהתנועות נראה מוכר.

שיטת הגנה עצמית לכולם

השיטה מצוינת לכל מי רוצה לקחת את הטוב מכל השיטות ולהשתמש בשיטה זו לידע אישי כיצד להתגונן וכיצד להילחם, אבל גם לעבוד על השליטה העצמית והכושר הגופני שלו, לשפר את יכולת התגובה המהירה ואת הבנת המרחב והאיומים שבו לכל אדם. ברור אם כך למה היא מצוינת גם לנשים שמוכנות ללמוד ולהשקיע למידת הטכניקות כדי להרגיש בטוחות יותר ולשפר את סיכוייהן מול איומים אישיים. כמובן שיחד עם התנועות הנלמדות גדל גם הביטחון האישי ומוסיף לכם גם להתנהלות בכל תחום בחיים. בטיולים בעולם, במצבים ביטחוניים בארץ, בכל מקום שבו אתם נזקקים לענף זה קרב מגע נהריה מוסיף לכם ידע אישי יקר, כפי שמלמדים אותו בבית המדרש לאמנויות לחימה המושתת על ערכים וכבוד לעצמכם וליריב.

אימון קרב מגע בנהריה עם אביטל קרן

  יש לכם שאלות?

  השאירו פרטים ונחזור אליכם

  מידע נוסף בנושא

  קרב מגע בצפון

   רוצים להיות רגועים יותר כשהבת שלכם חוזרת מבילוי? או שאתם מחפשים את הדרך לשפר את הביטחון האישי שלכם? אם כך, קרב מגע בצפון זו הבחירה הנכונה. כפי שאתם בוודאי יודעים, קרב מגע זו אומנות לחימה שפותחה בישראל ובמקור היא הייתה מיועדת לחיילים שנאלצים לא פעם להגן על עצמם בקרבות של פנים מול פנים. עם זאת, היום השיטה משמשת גם כל אזרח שרוצה להרגיש בטוח יותר ולכן גם לכם כדאי ללמוד זאת. בית המדרש הגבוה לאומנויות הלחימה זו הכתובת הנכונה ללימודים מהסוג הזה, אז למה שלא תתקשרו עוד היום לקבלת מידע והרשמה?

  כיצד לימודי קרב מגע בצפון יתרמו לכם?

   זה לא משנה אם מדובר על ילד, ילדה או אנשים מבוגרים שהולכים ללמוד קרב מגע בצפון, שכן ברור מדוע השאלה העיקרית היא כיצד חוג כזה יוכל לתרום לנו. לכן בהחלט אפשר להבין אתכם אם גם אתם מתלבטים לגבי העניין הזה, וכדאי לדעת שתרומת החוג תהיה ברמות שונות וברבדים מגוונים של החיים:

  • הליכה ברחוב – תוכלו להרגיש הרבה יותר בטוחים בכל פעם כשתצעדו ברחוב, בארץ ובעולם כולו.
  • ביטחון עצמי – אדם שיודע קרב מגע הוא אדם שיכול להגן על עצמו בכל מצב, מה שגורם כמובן לשיפור הביטחון העצמי.
  • כושר גופני – העיסוק בקרב מגע משפר בצורה משמעותית ביותר את הכושר הגופני.
  • שיפור בתגובה – קרב מגע היא אומנות לחימה שמבוססת על תגובה מהירה, מה שמוביל תמיד לשיפור בתגובה של מי שמתרגל זאת.

  למה דווקא בית המדרש הגבוהה לאומנויות הלחימה?

  כיאה לשיטה שפותחה בישראל, ניתן ללמוד היום קרב מגע בלא מעט מסגרות ובדרכים שונות. עם זאת, לא בכל המסגרות תלמדו מאנשי מקצוע שבאמת חיים ונושמים את התחום. יתרה מכך, כמו כל אומנויות הלחימה, גם קרב מגע זו אומנות שנשענת על אומנויות אחרות. לכן, אם אתם יכולים ללמוד ממאמנים שמכירים עוד אומנויות לחימה לעומק, מה טוב. זו הסיבה שבגללה בית המדרש הגבוה לאומנויות הלחימה זה המקום המוביל ללימודים מהסוג הזה, אז למה לחשוב פעמיים? התקשרו עוד היום למספר: 054-6616299 ותראו שאחרי חוג כזה גם אתם תרגישו בטוחים יותר בכל סיטואציה שבה תהיו.

  חוגי קרב מגע נהריה

  שיעורי קרב מגע נהריה נגישים עכשיו יותר מתמיד לציבור הרחב ולכל שכבות האוכלוסייה החיה בעיר ובסביבותיה. בעיר הצפונית המתפתחת בישראל ניתן לבוא ולהתרשם ממגוון תוכניות אימון אישיות וקבוצתיות במרכז לאומנויות לחימה בנהריה. כל מי שאי פעם חפץ לרכוש הדרכה רצינית ומקצועית בכל הנוגע לשיפור יכולות ההגנה העצמית, ישקול ברצינות להירשם לסדרת שיעורי קרב מגע שאביטל קרן מציע. אצלו ניתן ללמוד ולסגל מגוון דרכים יעילות כיצד לפעול בצורה בטיחותית ונכונה במקרים מסוכנים של התקלות מול תוקף חמוש בכל מקום ובכל סיטואציה, תוך מינימום סיכון עצמי.

   

  אימוני קרב מגע נהריה – דרך מצילה חיים

  הישראלים מאז ומתמיד חשבו איך לקחת את כל הטוב שהעולם הגדול מציע, ולהפוך אותו לטוב יותר. קרב מגע היא דוגמה חיה לכך. אמני לחימה ישראלים שאפו לקחת את הידע העשיר שהצטבר במרוצת השנים באומנויות לחימה מהמזרח הרחוק, ולזקק אותם לצורת אומנות לחימה אחת מושלמת ומתומצתת. צורה זו, הידועה בתור קרב מגע, מכילה בתוכה את כל הטכניקות שנמצאו כיעילות ביותר בקרב פנים מול פנים. לפיכך אין זה סוד שקיימת רשימה שלימה של יתרונות המבדילים את הקרב מגע מפני שאר סגנונות הלחימה, ובהם:

  • שיפור ניכר ומהיר ביכולת ההגנה העצמית הבסיסית
  • למידה מתומצתת של מגוון טכניקות עיקריות שנמצאו יעילות בקרבות פנים מול פנים
  • התמקדות בהבסה מהירה של גורם עוין מבלי לקחת סיכונים
  • שיפור מדדים בריאותיים חיוניים, כמו כוח וסיבולת לב – ריאה
  • העצמת תחושת הביטחון העצמי והרווחה האישית
  • דגש על הבנת התרבות והאופי של החברה הישראלית

   

  אומנות לחימה אחת הכוללת בתוכה את הכול

  אין ספק שמי שבוחר לשפר את איכות חייו וללמוד להגן על עצמו דרך קרב מגע, ימצא פתרון הולם ומבטיח שאין שני לו. המרכז לאומנויות לחימה בנהריה, של אביטל קרן, מציע מגוון מסלולים ותוכניות אימון של קרב מגע המותאמות לכם באופן אישי. המורים והמאמנים העובדים במקום הם בעלי ניסיון עשיר רב שנים, והם יעשו כל מה שניתן על מנת לשפר את יכולות ההתגוננות שלכם – ולהביאן לרמה ממצה ומספקת. רק דרך המרכז תוכלו להיות בטוחים שתדעו כיצד להתגונן ולשמור על עצמכם בצורה הטובה ביותר.

  לימודי קרב מגע בצפון

  קרב מגע בצפון רלוונטי עבור כל אדם שמתגורר באזור ומעונין לשמור על בטחונו האישי. אדם מן השורה יכול בלי לשים לב להיתקל בסיטואציה מסכנת חיים. פורץ חמוש בבית, ניסיון שוד בסמטה חשוכה או התקלות עם מחבל עם סכין הם רק כמה דוגמאות הממחישות עד כמה נחוץ להיות דרוך ומוכן לשעת צרה. כשמדובר בכישורי הישרדות והגנה עצמית מצילת חיים, לימודי קרב מגע אצל מומחים מהווים פתרון חכם ואפקטיבי ביותר. המרכז לאומנויות לחימה בנהריה, של אביטל קרן, מציע ידע פרקטי ומקצועי בקרב מגע, שהיא אומנות לחימה ייחודית שפותחה בידי ישראלים, ויועדה ביסודה ללוחמה עבור חיילי צה"ל.

   

  קרב מגע בצפון כשילוב של המזרח הרחוק עם המציאות הישראלית

  מה שמייחד את הקרב מגע על פני שאר הסגנונות הוא האופי הייחודי של אומנות זו, בו קיים מיזוג בין המורשת עתיקת השנים מאומנויות לחימה מהמזרח הרחוק, עם מציאות החיים הקשה והקשוחה של המזרח התיכון בו אנו חיים בכלל, ובישראל בפרט. בחירתם של ישראלים רבים בהשקעה בסגנון זה כוללת יתרונות רבים, בהם בין היתר:

  • התמקדות ב'תכלס'; יותר פרקטיקה ופחות בפילוסופיה
  • תרגול סימולציות המדמות תרחישים אמיתיים בסביבה אורבנית
  • שליטה מלאה בכל סיטואציה המערבת סכנת חיים היכולה לקרות מדי יום ברחוב
  • נטרול כל איום בדרך המהירה והבטוחה ביותר בקרבות פנים מול פנים
  • ניצול כל נקודות החוזק והיתרונות בגוף האדם ונקודות התורפה בגופו של התוקף
  • שיפור תחושת השליטה והבטחון העצמי
  • דרך מהירה ויעילה להקניית כישורי הגנה עצמית לכל אדם ללא תלות ברקע קודם, מגדר או גיל

   

  הגנה עצמית לכל אדם ולכל גיל

  המרכז לאומנויות לחימה בנהריה הוא המקום הנכון ללמוד בו קרב מגע בצפון. שם תוכלו לרכוש ידע וכישורים מעשיים מצילי חיים העשויים לשפר באופן חד משמעי את יכולות ההתמודדות וההגנה שלכם בשעת צרה ובכל מקום בו תהיו. לא משנה מה הרקע שלכם, אם מדובר בגבר או אישה, צעיר או בוגר, המאמנים של המרכז ללימודי אומנויות לחימה בנהריה ידעו להתאים את הסגנונות ותכני הלמידה לרמה שלכם – ולהביא אתכם עד לרמה הגבוהה והמספקת ביותר שתקנה לכם כישורי הגנה עצמית שיסייעו לכם בזמן אמת.

  השאירו לנו את הפרטים הבאים

  מבטיחים לחזור בהקדם:

   קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני